Proč si vybrat naší firmu


 JSME SERIÓZNÍ

Jsme úspěšná a seriózní firma v Ústeckém kraji. Zajistíme, aby všechny Vaše projekty byly prováděny s maximální profesionalitou, s použitím kvalitních materiálů a zároveň nabízíme klientům podporu a dostupnost.


 UPŘÍMNOST A SPOLEHLIVOST

Pro nás je upřímnost jedinou politikou, snažíme se dokončit všechny projekty s integritou, a to nejen s našimi klienty, ale i s našimi dodavateli a investory. Se stovkami úspěšných projektů v rámci našeho kraje jsme jednou z nejvíce důvěryhodných stavebních firem v Ústeckém kraji.


 JSME VŽDY LEPŠÍ

Snažíme se dokončit všechny projekty podle termínů nastavených našimi klienty. Používáme nejlepší technologie a nástroje, abychom zajistili, že všechny úlohy jsou prováděny rychle, ale také dáváme pozor na detaily, a zajišťujeme, že je vše provedeno správně.

Kdo jsme?

Naše firma vznikla privatizací části Báňských staveb Most a.s.  Naším hlavním předmětem činnosti jsou kompletní dodávky průmyslových a občanských staveb včetně inženýrských sítí. Disponujeme v průměru 35 zaměstnanci v profesích HSV - zedník, tesař, železář. Provádíme i práce PSV - zámečník, elektrikář, montáž ocelových konstrukcí, natěrač, izolace proti vodě, tepelné izolace, kanalizace, montáž sádrokartonových příček a podhledů KNAUF, RIGIPS. 

více
Náš slib jako dodavatele je vkládat přidané hodnoty do každého projektu, ale zároveň přinášet odborné znalosti, výjimečné služby zákazníkům a kvalitní konstrukce.

Klienti / Partneři / Certifikáty

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client